Meb_Logo

DİL DESTEK (YKS)

BOĞAZİÇİ YDT

Eğitim kurumumuzda, tamamen YKS alanında kendini geliştirmiş ve başarıyı sağlamış eğitmenlerimizle hizmet vermekteyiz. Eğitmenlerimiz, öğrencilerin seviyelerine yönelik onlara nasıl başarıyı yakalayabileceklerine dair çeşitli yöntemler ve anlatımlarla hareket etmekte bu sayede öğrenci başarı yüzdesi yükselmektedir. Öğrencileri, başarıya ulaştırmaya ve hedefledikleri lisans bölümlerine yerleştirmeye yönelik yani öğrenci odaklı bir eğitim sistemi sürdürülmektedir. Sektörde 320 + 384 en yüksek ders saati olan 704 saatlik eğitimlerimiz ile öğrencilerimizin hiçbir konuda eksiklikleri kalmadığından ve sürekli konuları pekiştirerek ilerlediklerinden emin olmak amacımızdır. Ayrıca her öğrencimiz, SORU ÇÖZÜM ve TELAFİ  derslerimiz sayesinde haftanın altı günü kurumumuza randevusuz 18.30 – 20.00 saatlerinde gelerek etüt programlarımızdan yararlanabilmektedir. Ekstra olarak öğrencilerimizin herhangi bir eksiği yada derse katılamama durumu olursa özel ders planlanarak eksikleri giderilmektedir.

Dolayısıyla dersi kaçırmış olsa dahi ders kaybı yaşamadan o konuda telafi dersi alabilmektedir. YKS BOĞAZİÇİ İNGİLİZCE özgün yayınları da öğrencilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz bir olanaktır. Kelime, reading, gramer, çeviri gibi YKS’ nin temel unsurlarından oluşan kitaplarımız ve öğrencilerimizi desteklemek amacıyla verilen tarama testleri ve yapılan deneme sınavları sayesinde başarı oranı artmakta ve kaliteli bir eğitim vererek hem veli hem de öğrenci memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktayız.

Yükseköğretim Kurumları Sınavının üç oturumundan biri olan YDT, ÖSYM tarafından düzenlenen bir yabancı dil sınavıdır. Üniversite eğitimini yabancı dil bölümünde tamamlamak isteyen öğrenciler, üç adet dilde (İngilizce, Almanca, Fransızca) uygulanan bu sınava katılmak durumundadır. YKS’ de barajı geçmiş yani 180 puan almış olan her öğrenci bu sınava katılabilmektedir. YDT toplamda 80 sorudan oluşmakta ve 120 dakika sınav süresi bulunmaktadır. Genellikle her yılın haziran ayında yapılan bu sınav, öğrencilerin başarı oranını belirlemede en fazla etkiye sahiptir. Bu sebeple 11. ve 12. sınıflarda okuyan öğrencilerin kesinlikle YDT’ ye hazırlanmaları için takviye almaları gerekmektedir. Bu takviye için kurumumuzda verilen YDT kurslarından yararlanmalarını, böylece başarıyı elde etmede işlerini şansa bırakmayacaklarını öğrencilerimize BOĞAZİÇİ İNGİLİZCE olarak taahhüt etmekteyiz.

BOĞAZİÇİ İNGİLİZCE AYRICALIKLARI

  • Orijinal Özgün Boğaziçi İngilizce YDT yayınları
  • Branşında uzmanlaşmış eğitmen kadrosu
  • Sektörde en çok ders saati garantisi ( 704 saat )
  • Özel ders telafi olanakları
  • Kaliteli ve takipçi eğitim zümresi
  • Rehberlik birimi
  • Haftanın 6 günü Conversation Club ( Konuşma Kulübü ) ve Catch Up ( Telafi dersi ve Soru Çözümleri )
  • Vade farksız ödeme kolaylıkları ( Aylık 359 TL’den başlayan taksitler )
  • Eğitim sonrası daimi konuşma kulüpleri

Paranız ve zamanınız bizim için değerli…

Ayrıcalıklı YDT ( LYS – 5 ) eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve ücretsiz seviye belirleme sınavı için kurumumuz ile iletişime geçin.

YKS NEDİR?

Lisans Yerleştirme Sınavının beş oturumundan biri olan LYS-5, ÖSYM tarafından düzenlenen bir yabancı dil sınavıdır. Üniversite eğitimini yabancı dil bölümünde tamamlamak isteyen öğrenciler, üç adet dilde (İngilizce, Almanca, Fransızca) uygulanan bu sınava katılmak durumundadır. YGS sınavında barajı geçmiş yani 180 puan almış olan her öğrenci bu sınava katılabilmektedir. LYS-5 sınavı toplamda 80 sorudan oluşmakta ve 120 dakika sınav süresi bulunmaktadır. Genellikle, her yılın Haziran ayında yapılan bu sınav, öğrencilerin başarı oranını belirlemede en fazla etkiye sahiptir. Bu sebeple, 11. ve 12. Sınıflarda okuyan öğrencilerin kesinlikle LYS-5 sınavına hazırlanmaları için takviye almaları gerekmektedir. Bu takviye için, kurumumuzda verilen LYS-5 kurslarından yararlanmalarını, böylece başarıyı elde etmede işlerini şansa bırakmayacaklarını öğrencilerimize BOĞAZİÇİ İNGİLİZCE olarak taahhüt etmekteyiz.

Meb_Logo