Blog

4 Nisan 2019

Kızılay İngilizce Kursu

Kızılay İngilizce Kursu

İngilizce konuşmak ve öğrenmek günümüzde insanlar için artık ekstra bir özellik olmaktan çıkmış, akademik ve iş hayatında bir gereklilik haline gelmiştir. Buna bağlı olarak son zamanlarda ikinci veya üçüncü dil öğrenme talepleri de oldukça artış göstermiştir. Nitekim birkaç dil bilmek, hem sektörel hayatta, hem de akademik anlamda kişileri daha ön plana çıkarmaktadır. Bununla birlikte bilinçli ebeveynler de küçük yaşlardan itibaren çocuklarına İngilizce eğitimi aldırmak için kurslara başvurmaktadırlar. Kızılay İngilizce Kursu olarak, bu anlamda her türlü İngilizce eğitimi veriyoruz.

Genel İngilizce Programı

Genel İngilizce eğitimimiz, Avrupa Dil Portfolyosu (Europass), standartlarına uygun şekilde 6 seviyeden oluşmaktadır. Her seviye, 88+132 saatlik eğitimler ve uygulamalar yapılmaktadır. Bununla birlikte seviyelere göre 10, 12 veya 15 haftalık programlar dâhilinde, 10 üniteden oluşan eğitimler veriyoruz.

TOEFL Kursu

Dünya çapında ve Türkiye’deki iş dünyasında en çok tercih edilen İngilizce yeterlilik programları arasında yer alır. Uluslar arası bir çok şirket, eleman alımında TOEFL sınav sonucunu baz alabilmektedir. Bu sınav adayların; İngilizceyi akademik düzeyde okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerini ölçmektedir. Kızılay İngilizce kursu kaliteli yayınları ve uzman eğitmen kadrosu ile öğrencilerini her türlü uluslararası sınava hazırlamaktadır.

YDS Kursu

ÖSYM tarafından, adayların yabancı dildeki seviyelerinin ölçülmesi için, YDS sınavı yapılmaktadır. Bu sınav; kelime bilgisi, cümle tamamlama, okuduğunu anlama, çeviri ve gramer içerikli sorulardan oluşur. Bu anlamda kurumumuz, kaliteli hizmet anlayışıyla öğrencilerine eğitim veriyor.

IELTS Kursu

İngilizce Dil Yeterlilik Sınavı, TOEFL gibi uluslararası kurumlarda geçerliliği olan ve İngilizce yetkinliğini ölçen sınavlar arasında bulunur. Ayrıca IELTS, dünya çapında birçok çok istihdam kurumu ve akademik kuruluşlarda kabul görmektedir.

IELTS, Kızılay İngilizce Kursu, TOEFL, YDS , , , ,
About Boğaziçi İngilizce

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir