Blog

4 Nisan 2019

En İyi İngilizce Kursu Ankara

En İyi İngilizce Kursu Ankara

Globalleşen dünyada İngilizcenin önemi sizlerin de bildiği gibi kaçınılmaz. İngilizce öğrenmek artık neredeyse zorunlu bir hale gelmişken Boğaziçi İngilizce Kurumu olarak sizlere en iyi desteği sağlamak için yardımınıza hazırız. Uzman eğitim kadromuz, çeşitli branşlarda eğitim sağlayan eğitmenlerimiz ile İngilizceyi sadece bir ders olarak görülmekten çıkarıp aktif olarak kullanabilmenizi sağlıyoruz. Ayrıca sadece genel İngilizce değil akademik hayatta gerekli olan YDS, TOEFL, IELTS gibi sınavlarda da sizlere destek sağlamaktayız.

Bizler sizlerin hem akademik hayatta hem gerçek hayatta hayallerinizi sağlamanızı, emeklerinizin karşılığınızı almanızı sağlıyoruz. Paranız da zamanınız da bizim için değerlidir. Verdiğimiz eğitimleri incelemek, hakkımızda daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için web sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Genel İngilizce

Kurumumuz dünya genelinde kabul edilen 6 seviye üzerinden her seviye için 120+144 saat olmak üzere toplamda 264 saat+ özel dersler vermekteyiz. Her seviye 10 ünitelik bir eğitim ile tamamlanmaktadır. Bu ünitelerde aldığınız eğitimlerdeki eksikleriniz tespit edilir ve quiz yapılarak eksikleriniz özel derslerle giderilir.

YDS

Boğaziçi İngilizce ön hazırlık ve ana gruplar olmak üzere iki ayrı eğitim programımız mevcuttur. Ön hazırlık grubumuzda daha çok İngilizce seviyesi düşük öğrencilerimizin İngilizce bilgileri güçlendirilip ana grup derslerine alınmaktadır. YDS ön hazırlık grubumuz toplam 100 saat ana grubumuz ise toplam 148 saat eğitim ve 48 saat kelime çalışmaları ile toplamda 268 saat özel ders programı olarak eğitim veren sektörde tek kurum olarak bulunmaktayız.

YDT

En İyi İngilizce Kursu Ankara kurumumuzda YKS sınavında başarı sağlamak adına alanında uzman eğitmenlerimiz ile eğitim vermekteyiz. 320+136 saat olmak üzere toplamda 456 saatlik eğitimimizle öğrencilerimizin hiç bir eksiğinin kalmaması yegane amacımızdır. Bu sayede hem veli hem öğrenci memnuniyetini üst seviyeye çıkarmaktayız.

En İyi İngilizce Kursu Ankara, IELTS, TOEFL, YDS , , , ,
About Boğaziçi İngilizce

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir