Blog

5 Nisan 2019

Boğaziçi İngilizce Kursu

Boğaziçi İngilizce Kursu

İngilizce tüm dünya dilleri arasında evrensel dil olarak kabul ediliyor. Bunun bir sonucu olarak da İngilizce öğrenmenin önemi, özellikle artış gösteren dil sınavlarıyla daha çok artmıştır. Boğaziçi İngilizce Kursu, Ankara’da sizlere İngilizceyi en iyi şekilde öğretmek için bulunuyor. Farklı eğitim metotları ve sağlam kadrosuyla sizlere iyi bir eğitim sağlıyor. Özellikle YDS kursu Ankara ilinde uzman kadrosuyla verdiği eğitimle adından çokça söz ettiriyor.

Farklı Eğitim Anlayışıyla İngilizce Öğrenmek Artık Hobi Haline Geliyor

Sektördeki rakiplerini geri planda bırakarak sadece İngilizce üzerine odaklanmış olan Boğaziçi İngilizce Kursu alanında uzman ekibi ve kendine ait kaynaklarıyla İngilizceyi artık zor bir ders olmaktan çıkarıyor ve eğlenceli bir hobi haline getiriyor. Ders saatleri dışında, yabancı öğretmenleriyle sizlere sunduğu konuşma eğitimi ile öğrendiğiniz bilgileri unutmanızı engelliyor. Hedefleri doğrultusunda başarıyla ilerleyen Boğaziçi İngilizce Kursu sizlere de başarıyla İngilizce öğretmeyi hedefliyor.

YDS Kursu

YDS sınavı son zamanlarda birçok öğrencinin kâbusu olmuş durumda. İngilizcesi çok iyi olmayan öğrenciler için ise durum daha da vahim bir hal alıyor. İşte YDS kursu Ankara ilinde sizlere sunduğu eğitimle YDS sınavını bir kâbus olmaktan çıkarıyor. Yüksek ders saatleri dışında şayet anlamadığınız bir konu varsa bir hafta önceden bildirmeniz halinde sizler için birebir özel ders saati ayarlanıyor ve eksikliğiniz en kısa sürede gideriliyor.

Akademik Eğitimleri

Sadece YDS eğitimiyle değil verdiği akademik eğitimleriyle de adından çokça söz ettiren Boğaziçi İngilizce Kursu üniversiteye yeni başlayacak öğrenciler için Hazırlık Atlama kursları düzenleyerek, öğrencilerin bir yıl kaybetmelerini engelliyor. Ayrıca YDT sınavı içinde lise öğrencilerine sunduğu kaliteli eğitim sayesinde sizlere iyi bir üniversitenin kapılarını aralıyor. Ayrıca akademik sınavlara öğrenci yetiştirmek konusunda da oldukça başarılı bir kurum. TOEFL, IELTS, PTE gibi akademik sınavlara da sizleri hazırlayarak iş hayatınızda önünüzü açıyor.

Referansları

Boğaziçi İngilizce Kursu verdiği kaliteli ve eşsiz eğitimiyle adından çokça söz ettiriyor. Başarısını yaklaşık 56 kurum ve kuruluştan aldığı referanslarıyla da tescillemiş durumda. Eğer siz de hem akademik sınavlar hem de okul eğitimi için İngilizce öğrenmek istiyorsanız Boğaziçi İngilizce Kursu tam da sizlere göre.

Boğaziçi İngilizce Kursu, YDS , , , ,
About Boğaziçi İngilizce

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir