Blog

29 Mart 2019

Ankara YDS Kursu Kızılay

Ankara YDS Kursu Kızılay

YDS olarak ta bilinen sınavın açılımı Yabancı Dil Sınavı’dır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanların, maaş ve statü artışı sağlamak için girdikleri bu sınavda yabancı dil bilgisi ölçülmektedir. Başarıya ulaşmak için gerek grammer gerekse kelime hazinesi bakımından yeterli düzeyde olmak gerekir. Bu düzeye ulaşmak isteyenler, YDS kursu Ankara için başvuruda bulunup kayıt yaptırabilirler. Kursiyerler Boğaziçi İngilizce kursunu tamamladıktan sonra YDS sınavlarına tam olarak hazırlanmış olacakları için başarı kaçınılmaz olacaktır. Çalışan ya da okul hayatı devam edenler için alternatif eğitim saatleri ve kolay ulaşım imkanı ile YDS kursu Kızılay tüm öğrencilerimizin hizmetindedir.

a 300x137 - Ankara YDS Kursu Kızılay

Kurs Programı

YDS sınavına hazırlanan öğrenciler için ön hazırlık ve ana grup olarak iki program hazırlayan YDS kursu Ankara eğitimimizde, alanında uzman eğitmenlerle çalışmaktayız. Ön hazırlık sınıflarında, ilk iki seviyedeki dil becerisi dersleri tekrarlanmakta ve unutulmuş bilgiler hatırlatılmakta. Ardından ana gruplardaki derslere devam edilerek, YDS sınavına tam bir hazırlık sağlanmaktadır. Öğrenciler hedefledikleri sınav puanına ulaşabilmek için, sınav konusunda deneyimli Boğaziçi İngilizce eğitmenlerimiz tarafından hazırlanmaktadırlar. 100 saat ön hazırlık, 120 saat ana grup ve 48 saat kelime çalışması sunan derslerin ardından, ihtiyaç halinde özel ders takviyeleri de sunmaktayız.

Genel İngilizce 2 300x137 - Ankara YDS Kursu Kızılay

 

Sınav Tekniklerine Geçiş

Elbette her sınavda olduğu gibi YDS sınavında da uyulması gereken kurallar ve uygulanması gereken teknikler mevcuttur. Katılımcılar, YDS kursu Kızılay eğitimlerimiz sonrasında sınavda çıkması muhtemel konulara hakim olacaklardır. Ayrıca çoktan seçmeli sorularda doğru yanıta ulaşmak için en kestirme yöntemleri uygulama becerisi de kazanmış olacaklardır.

Tüm bu sınav hazırlık sürecinde 10-16 kişilik özel sınıflarda ders gören kursiyerler, taksitli ödeme avantajından faydalanıp, hayatlarına istedikleri şekilde yön verme şansını yakalamış olurlar. Ayrıca kurs bitirme başarı belgesi ile de edinmiş oldukları kazanımları resmi olarak belgeleme fırsatı yakalarlar.

Ankara YDS Kursu Kızılay, YDS , , , ,
About Boğaziçi İngilizce

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir