Blog

5 Nisan 2019

Kızılay Dil Kursu

Kızılay Dil Kursu

Son zamanlarda kariyer anlamında avantaj elde etmek ya da dil sınavlarına hazırlanmak amacıyla dil öğrenmek isteyen pek çok kişi güvenilir ve profesyonel bir şekilde kaliteli eğitim veren dil kursları arayışı içerisindedir. Eğer sizler de Ankara’da güvenilir bir Ankara İngilizce kursu arayışı içerisindeyseniz yapmanız gereken tek şey Boğaziçi İngilizce eğitim kurumumuz iletişime geçmek olmalıdır. Ankara İngilizce kursu olarak hizmet sağlayan firmamızda etkili ve kolay bir şekilde dil öğrenmenin keyfine varabilirsiniz.

Boğaziçi İngilizce Kursu

Sektörün en kaliteli ve en iyi eğitim anlayışlarından birine sahip olan Boğaziçi İngilizce kursumuz, yalnızca İngilizce alanında tüm branşlar için eğitim veren bir kurs merkezidir. Dünya diller içerisinde yalnızca İngilizceyi benimseyen eğitim merkezimiz, özgün eğitim ve öğretim teknikleri ve uzman eğitim kadrosuyla birlikte öğrencilerine kesintisiz dil kursu sağlıyor. Kurumumuz aynı zamanda öğrencilerine İngilizce anlamında maksimum yarar sağlama amacında ve niyetindedir.

Boğaziçi İngilizce Kursu Hizmetleri

Boğaziçi İngilizce Kursu olarak çeşitli amaçlar ile İngilizce öğrenmek isteyen kişilere özgün eğitim ve öğretim metotları ile kaliteli bir eğitim sunmaktayız. Öte yandan kurs merkezimiz, genel anlamda İngilizce öğrenmek isteyen kişilere, YDS, IELTS, hazırlık atlama, TOEFL, PTE gibi ulusal ve uluslararası dil sınavlarına hazırlanan kişiler için hizmet sunuyor.

Öğrenci Memnuniyeti ve Kaliteli Hizmet Anlayışı

Ankara İngilizce Kursu olarak hizmet sağlayan Boğaziçi İngilizce kursumuzun temel hizmet anlayışı % 100 öğrenci memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkeleridir. Bu doğrultuda öğrencilerine değer katma amacında olan eğitim kurumumuz aynı zamanda öğrencilerini tanımak, onların bir dil kursundan bekleyeceği ihtiyaç ve beklentileri anlamak amacındadır.

Dürüst ve Açık İletişim

Her zaman dürüst ve açık iletişimden yana bir kurum olan dil öğrenme merkezimiz, uzman eğitmenleri ile bu bilinçle hareket etmekte ve öğrencileriyle bu yaklaşım tarzıyla iletişim kurmaktadır. Boğaziçi İngilizce kursu olarak dürüst ve açık iletişimin eğitim ve öğretimde önemli olduğuna inanmaktayız.

Kızılay Dil Kursu ,
About Boğaziçi İngilizce

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir