Site Kimlik 150x150 - HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Sektörde üstün başarı göstererek kalıcı liderlik sağlamak amacıyla kurulan Boğaziçi İngilizce sadece İngilizce alanında tüm branşlarda eğitim vermektedir. Dünya dilleri arasında sadece İngilizceyi benimseyen özgün yapısıyla Ankara’daki İngilizce açığını kapatmak için uzman eğitmen kadrosu, kendi yayınları ve çeşitli branşlarda alanında profesyonel  eğitmenleri ile Ankara’mıza hizmet vermektedir. Amacımız öğrencilerimize maksimum fayda sağlarken evrensel dil olan İngilizceyi bir ders formatından çıkartarak bir hobi şeklinde sadece bilmekle kalmayıp aktif olarak kullanmalarına katkıda bulunmaktır. Eğitim verip İngilizcelerini ana dil seviyesine çıkardıktan sonra eğitimleri ve ödemeleri bittikten sonra bile haftanın 6 günü olan konuşma kulüplerimizden sürekli faydalanmalarını sağlamak ve emek harcadıkları İngilizce öğrenimlerini, yabancı eğitmenlerle pratik yaparak gerilememesine olanak sağlamaktadır. Boğaziçi İngilizcenin bir diğer hedefi ise Ülkemizde ve Uluslararası Geçerliliği olan Akademik sınavlara yönelik eğitim vermesidir. Günümüzde bir çok kurumda geçerliliği olan zor gibi görünen fakat doğru öğretme metoduyla basitleştirilebilen YDS alanında kendi yayınlarını, özgün öğretme metotlarıyla ve alanında uzman YDS kadrosuyla hizmet vermektedir. Hazırlık Atlama sınavları ise ayrı bir branş olup üniversiteyi yeni kazanmış öğrencilerimize yoğun dönemlerde sınava yönelik eğitim vererek hem 1 yıl kazanımlarını sağlamak ayrıca bölümde zorlanmamaları için gerekli olacak İngilizce seviyesine ulaştırmaktır. Bu eğitimlerin haricinde TOEFL,IELTS,PTE,SAT,GMAT gibi uluslararası geçerliliği bulunan Akademik sınavlara yoğunlaşmış, kendini geliştirmiş bir kurumdur.

Kısacası Boğaziçi İngilizce, İngilizce alanında Genel ve Akademik anlamda insanlarımıza maksimum fayda sağlamak ve hayallerini gerçekleştirmek üzere kurulmuş bir kurumdur.

Paranız ve zamanınız bizim için değerli…

Ayrıcalıklı eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve ücretsiz seviye belirleme sınavı için kurumumuz ile iletişime geçin.

Site Kimlik 150x150 - HAKKIMIZDA