Meb Logo 150x150 - BOĞAZİÇİ KIDS

BOĞAZİÇİ KIDS

BOĞAZİÇİ KIDS

Boğaziçi İngilizce eğitim kurumu olarak değerli öğrencilerimize İlkokul ve Ortaokul programlarımız ile 160 ders saatlik, Pedagojik formasyona sahip İngilizce eğitmenleri ile hizmet vermekteyiz. Bu programlardaki amacımız değerli öğrencilerimize İngilizceyi bir ders formatından çıkarıp eğlenceli hale getirerek öğrencilerimiz için hem dil öğrenmelerine vesile olmak hem de İngilizceyi eğlenceli ulaşılabilir bir aktivite haline getirebilmektir. Bu sayede ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz İngilizce ile erken yaşta tanışmalarının avantajını yaşayarak ilerleyen hayatlarında aktif olarak kullanmalarını sağlamaktır.

Ekstra olarak her ayın sonunda, o ay verilen konulardan bir quiz e tabi olarak eksikleri olup olmadığı tespit edilir. Şayet eksiklikleri varsa öğrencimizin uygun olduğu bir zaman diliminde net 144 ders saatlik eğitimin haricinde 1 e 1 özel ders yapılarak telafisi sağlanır. Bu sayede dönemi eksiksiz olarak tamamlayacaktır.

Boğaziçi İngilizce olarak İngilizce çok kapsamlı bir dil olmasından kaynaklı örgün eğitimde görmüş olduğu İngilizce sınavları tarihinde 1 hafta önceden kurumumuza bilgi vererek yine okuldaki İngilizce sınavına 1 e bir özel ders olarak ücretsiz hazırlanacaktır.

Paranız ve zamanınız bizim için değerli…

Ayrıcalıklı KIDS eğitimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve ücretsiz seviye belirleme sınavı için kurumumuz ile iletişime geçin.

Meb Logo 150x150 - BOĞAZİÇİ KIDS