Blog

9 Nisan 2019

Ankara YDS Kursu

Ankara YDS Kursu

Lisans öğrencileri öğrenimlerini tamamladıktan sonra öncelikli olarak yüksek lisans ve sonrasında da doktora eğitimi almak istiyor. Bu eğitimlerin alınmasının ardından öğrencilerin akademik personel olarak üniversite bünyelerinde görev yapma fırsatı bulmak için çabalıyor. Belirlenen hedefe ulaşabilmek için öğrencilerin dil sorunu çözmeleri ve minimum 55 ve üzeri bir dil puanına sahip olmaları gerekiyor.

Dil sınavı olarak akademik kariyer düşünen kişiler YDS ya da YÖKDİL gibi sınavlarından herhangi birine girerek açılan yüksek lisans ilanlarına, doktora ilanlarına ve araştırma görevlisi personel alımlarına başvurabiliyor. Tam da bu noktada öğrencilerin ve akademik kariyer düşünen kişilerin aklına Ankara YDS kursu olarak gelmekteyiz. Kursumuz sayesinde öğrencilerimizin gramer bilgilerine büyük ölçüde hakim olmalarını, sınav müfredatına uygun konu anlatımları, sınavda zor çözülen uzun paragraf sorularını nasıl çözüleceği ve hangi yöntemler izlenerek bu sorulara yaklaşılması gerektiği hususunda öğrencilerimize gerekli eğitimi veriyoruz.

Eğitimlerimiz 3 ay ile 9 ay arasında geçen zaman dilimini kapsamakta. Ayrıca öğrencilerimize sınavda çıkan kelimelere aşinası olmaları adına kelimelerin akılda kalmasına yönelik içerik ve sunumlarımızla da buluşturuyoruz.

Ankara YDS Kursu Başarılı mı?

Ankara YDS kursu ile birçok öğrencimizin YDS, YÖKDİL gibi sınavlardan yüksek puan alarak hayallerine kavuşmalarında elimizden gelen desteği sağlıyoruz. Kursumuza düzenli olarak gelerek derslerimizi dinleyen, konu tekrarı, soru çözümleri ve yapılan sınaya yönelik kamplarımız sayesinde öğrencilerimizin yüksek puanlar alması için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Kursumuza gelen öğrencilerimizin yüksek puanlar almaları kursumuzun başarısını ve kalitesini gözler önüne seriyor. Öğrencilerin aldığı yüksek puanlar kursun ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor.

Ankara YDS Kursu Fiyatları

Ankara’da bulunan kursumuz fiyat olarak öğrenciler ve diğer akademik kariyer düşünen kişiler için oldukça uygundur.

Ankara YDS Kursu, Ankara YDS Kursu Kızılay , ,
About Boğaziçi İngilizce

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir