Blog

4 Nisan 2019

En Hızlı İngilizce Öğrenme Teknikleri

En Hızlı İngilizce Öğrenme Teknikleri

İngilizce öğretiminde dünyaca kabul edilen 6 seviye vardır. Bu seviyeleri takip ederek, 10-12-15 haftalık süreler içerisinde öğrencilere dil eğitimi veren Boğaziçi İngilizce kursumuz, alanında uzman eğitmenlerle çalışmaktadır. Genel İngilizceden akademik İngilizceye kadar ihtiyaç olan her alanda hizmet veren dil kursu Ankara ya haftanın altı günü ulaşmak mümkün. YDS olarak ta bilinen yabancı dil seviye tespit sınavlarına da hazırlık dersleri sunan İngilizce kursu Ankara katılımcılarının başarı oranı da bir hayli yüksek.

İngilizce Eğitim Seviyeleri Neler?

Genel İngilizcede dünyaca kabul edilen 6 seviye bulunuyor. Bunlar başlangıç seviyesinden ileri düzey seviyeye kadar devam ediyor. Boğaziçi İngilizce kursiyerlerimiz her bir seviyeyi geçebilmek için quiz adı verilen sınavda başarılı olmak zorunda. Eğer eksikler varsa, bu eksiklikler özel dersler ile tamamlıyoruz. Böylelikle öğrenciler dili tam anlamıyla kavrayarak bir üstte yer alan seviye kursuna devam ediyorlar. Tüm seviye kursları tamamlandıktan sonra ise final sınavı uygulanıyor ve İngilizce kursu Ankara öğrencilerimiz başarılı olduklarını gösteren başarı belgelerini almaya hak kazanıyorlar.

Çocuklar İçin de Eğitim Var mı?

Boğaziçi İngilizce dil kursumuzda yetişkinlerin yanı sıra çocukları da unutmadık. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik hazırladığımız içerikler, padagojik formasyonu olan eğitimcilerimiz tarafından sunulmakta. Böylelikle dil kursu Ankara öğrencisi minik kursiyerlerimiz de erken yaşta yabancı dille tanışarak, ileri ki dönemde daha aktif bir şekilde dili kullanma şansı yakalamakta.10-12 kişilik dersliklerde verilen dersleri, telafiler ile destekleyerek öğrencinin kam kavrayışını sağlıyoruz. Üstelik okul sınavlarından 1 hafta önce de sınava hazırlık özel dersi alma imkanı bulan çocuklar, okul başarılarını da katlayarak sürdürebiliyor. Tüm bu olanaklar için Boğaziçi dil kursumuz ile iletişime geçmeniz yeterli. Üstelik; yapılan seviye belirleme sınavları da ücretsiz.

 

 

Ankara İngilizce Kursu, En Hızlı İngilizce Öğrenme Teknikleri, En İyi İngilizce Kursu Ankara , , ,
About Boğaziçi İngilizce

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir