Blog

5 Nisan 2019

Ankara YDT Dershanesi

Ankara YDT Dershanesi

Günümüzde ana dilin yanında en az bir yabancı dil bilinmesi her anlamda insana getiri sağlıyor. Küreselleşmenin ana boyutu olarak dünya ülkeleri ile her daim ticaret, pazarlama, seyahat gibi anlarda bir birleri ile sürekli bir iletişim içinde olmayı gerektiriyor. Eğitim firmamız bu sebeplerin tamamının iletişim olmadan çözülemeyeceği, iletişim için ortak dilin payda olması ve bunun için YDT dil kursu eğitimi alınması gerektiğini savunur.

Yabancı Dil Eğitim Merkezi

Ülkemiz eğitim politikalarında yabancı dil dersine gerekli önem verilmekte ama öğretilmesi aşamasında sorunlar yaşanmaktadır. Yabancı dilin bu kadar önemli olduğunun farkında olan ve bogaziciingilizce.com.tr sitesi üzerinden duyuran eğitim sektörümüz, İngilizce yabancı dil kursu eğitimi ile okullarda öğrenilemeyen yabancı dili kısa zamanda öğretmektedir. Bu kurs merkezimiz Ankara ilinde YDT kursu Kızılay olarak hafta içi ve hafta sonu vermektedir.

Yabancı dil öğrenmek isteyenler için hizmet sektörümüz bulunmaz bir fırsat olan YDT kursu Ankara ve çevresi için hizmetin en iyisini sunar.

Sadece İngilizce

Alanında uzmanlaşmış eğitmenler, kendi materyalleri ve İngilizceyi çeşitli kategorilerde öğretmek amaçlı kurulan hizmet sektörümüz YDT dil kursu İngilizce öğrenmek isteyenlerin merkezidir. Kurumumuzun amacı İngilizceyi hobiye dönüştürerek öğretmek ve ders formatından çıkarmak olup YDT kursu Ankara içerisinde bu amaçla farkını ortaya koymaktır.

Kurumumuz İngilizceyi anadil seviyesinde öğrenmeyi garanti etmekte ve eğitimler sonucunda her öğrenci İngilizceyi anadili konuşmayı öğrenmektedir.

İngilizce konuşmayı aktif etmek için konuşma kulüplerimizde eğitim sonrası ücretsiz faydalanmalarına olanağı sunulur.

Dilin unutulmasını önlemeye ve daha da geliştirilmesine aracılık etmek kurumumuz misyonudur.

Akademik sınavlara gireceklere yönelik hizmet vermek gibi misyonu olan Boğaziçi İngilizce YDT dil kursumuz özgün öğretme yöntemleri ile çalışmaktadır.

Boğaziçi İngilizce YDT kursu Kızılay merkezinde hizmet vermekte ve İngilizceyi genel ve akademik olarak öğretmek için çaba harcayan bir hizmet sektörüdür.

Ankara İngilizce Kursu, Ankara YDT Dershanesi , , ,
About Boğaziçi İngilizce
4 Comments
  1. merhaba, bu yıl kazanmak istiyorum. Temelim hiç yok bu işi sizinle başarabilir miyim gerçekten ? Kazanabilir miyim?

  2. merhaba kursunuzda haftada kaç gün ders veriliyor ve ortalama fiyatlarınız ne kadar?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir